Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Záložní zdroje a ochrany > Záložní zdroje UPS >

APC AP9607 SmartSlot expandér portů z 1 na 3

APC AP9607 SmartSlot expandér portů z 1 na 3

Cena produktu APC AP9607 SmartSlot expandér portů z 1 na 3 není známa.

 

Popis produktu APC AP9607 SmartSlot expandér portů z 1 na 3: V některých případech nastane situace, kdy uživatel požaduje od jedné UPS komunikaci se dvěma nebo třemi servery/PC. Jelikož standardně je UPS vybavena 1 komunikačním portem, je nezbytné takovou s... > více informací


APC AP9607 SmartSlot expandér portů z 1 na 3 - popis

nahoru

V některých případech nastane situace, kdy uživatel požaduje od jedné UPS komunikaci se dvěma nebo třemi servery/PC. Jelikož standardně je UPS vybavena 1 komunikačním portem, je nezbytné takovou situaci řešit prostřednictvím karty Interface Expander, která UPS přidá 2 další porty RS232 a celkem tak získáte porty 3. Technické informace Umožňuje monitorování jednoho zdoje UPS z většího počtu serverů pracujících pod různými operačními systémy. Každý server lze nakonfigurovat tak, aby se při delším výpadku v dodávce proudu uzavíral nezávisle Poskytuje dva další suché porty pro sériové rozhraní pro jednoduchou signalizaci. Každý server pracuje s vlastní kopií PowerChute plus softwarem pro monitorování a řízení spotřeby UPS.

Výrobce APC

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu APC AP9607 SmartSlot expandér portů z 1 na 3 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Přepěťové ochrany.

Nejlevnější APC AP9607 SmartSlot expandér portů z 1 na 3 akční ceny - Levné APC AP9607 SmartSlot expandér portů z 1 na 3

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější APC AP9607 SmartSlot expandér portů z 1 na 3 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější APC AP9607 SmartSlot expandér portů z 1 na 3 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Záložní zdroje UPS.